Серіал Щасливі разом

Щасливі разом

Россия, 2006, Сериал

Віктор Логинов, Наталя Бочкарева, Юлія Захарова, Даша Сагалова, Сашко Якин

Коли Гена Букин женився, він обіцяв Даше життя принцеси. Йому майже вдалося дотримати обіцянки. Хоч працює Букин менеджером у взуттєвому магазині й зарплати його вистачає тільки на саме необхідне. Хоч живуть вони в старій квартирі з вічним ремонтом. Зате Даша Букина ніколи не працювала - ні зовні, ні усередині будинку.

Може, тому вже 16 років Букины щасливо живуть разом. Даша часто залишає Гену без вечері, він її без чоловічої уваги. Даша підриває сімейний бюджет покупкою нового плаття, Гена пропадає в гаражі всі вихідні. Даша без кінця пиляє нігті й дивиться серіали, Гена - п`є пиво, уп`явшись у бокс або футбол.

У родині Букиных двоє дітей й один собака. У першої красуні школи 16-літньої Светки в голові одні хлопчики. Звичайні турботи 14-літнього Ромы - як досадити сестрі й випросити грошей у папи. А добрий пес Барон , якщо в будинок наскочать злодії, сховається першим.

А ще в них є сусіди - молодята Степановы. Лена , банківський начальник, і будинку командує чоловіком. Вона б уже давно відучила свого Женю дивитися футбол, є м`ясо й лаятися, якби не Гена. Не ходити до Букиным Степановы не можуть - для них це атракціон, пригода.

Хоча б 1 раз у день Букины сваряться. Просто так вони розважаються. Адже насправді вони люблять один одного.

На русском: Счастливы вместе

Рейтинг: (1784)
актори
відеофайли

Время: 1:44

Букіни російські груди

Время: 1:18

Світлана Букіна вивчила уроки

Время: 7:22

Світлана Букіна веде передачу по телевізору

Время: 3:08

Щасливі разом, то що не увійшло до серіалу
шпалери для фільму
кадри з фільму
постери до фільму