Серіал Татусеві дочки

Татусеві дочки

Россия, 2007, Сериал

Андрій Леонов, Марія Семкина, Олександр Олешко, Люба Новікова, Настя Сиваєва, Даша Мельникова, Ліза Арзамасова, Котить Старшова, Олександр Самойленко, Тетяна Орлова

Головний герой серіалу — Сергій Олексійович Васнецов, приватний родинний психотерапевт, якого кинула дружина промінявши його на хокеїста і залишила йому на піклування і виховання п`ять дочок, різних по возрастим категоріях. В кожної з них особливий характер і захоплення.

Наперекір будь-яким проблемамВаснецови не задаються. Успіх приходить в сім`ю Васнецових в особі багатої клієнтки Оксани — дружини олігарха Василя Федотова, яка мріє про дитяти. Вирішуючи її родинні проблеми, Сергій несподівано закохується, але ніяк не може признатися в коханні. Пізніше з`ясується, що він любить Оксану лише в «платонічеськом сенсі». А Оксана все ж вагітніє від Василя і народжує від нього дочку. А незабаром, майже через півтора роки, повертається дружина Сергія Олексійовича і мама дівчаток Людмила Сергіївна. Але сім`ї не призначено скоро відновиться. Не пробачивши зраду дружини, Сергій Олексійович виїжджає до батьків до Красноярська, остуавів дочок під опікою мами.

На русском: Папины дочки

Рейтинг: (10)
актори
шпалери для фільму
постери до фільму